شنبه, 21 تیر 1399
 |  رنگ  |  + . -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره
جهش تولید
کرونا
پویش
سد کرج
اندیشه
حدیث

راهبرد مشارکت شرکت آب منطقه ای البرز

 

شرکت آب منطقه‌ای البرز در راستای انجام ماموریت سازمانی خود و دستیابی به اهداف چشم انداز خود که دستیابی به جایگاه برتر در کشور از طریق حفظ و توسعه پایدار و متوازن منابع آبی تحت اختیار و مدیریت اثربخش و یکپارچه آبِ سازگار با شرایط اقلیمی و زیست محیطی به منظور ایجاد تعادل و پایداری بین منابع و مصارف آب، با رعایت حقوق و جلب رضایت کلیه ذی نفعان در راستای ایفای نقش خود در ارتقاء بهداشت، رفاه اجتماعی و توسعه پایدار کشور می‌باشد و همچنین با توجه به خط مشی مشارکت محور خود که حفظ و تقویت ارتباط  با مشترکین و طرف های ذینفع و تلاش در جهت کسب رضایت و اعتماد آن ها می‌باشد؛ اعتقاد راسخ دارد که بدون توجه و مشارکت مردم و بدون دریافت بازخورد‌های حاصل از تعاملات دوسویه، انتخاب راهبرد های ارائه خدمت، سخت و ناممکن می‌گردد و سازمانی در ارائه خدمت موفق‌تر است که بتواند نظرات، پیشنهادات و انتقادات مخاطبین خود را دریافت و بر اساس آن راهبردهای مناسب را در چهارچوب قانون اتخاذ نماید.

دراین راستا این شرکت کلیه برنامه ها و دستورالعمل ها و ضوابط اجرایی و ... را پیش از ابلاغ به مدت 2 هفته از طریق درگاه الکترونیک خود در معرض نقد عموم قرار داده و پس از دریافت نظرات و انتقادات سازنده مردمی، نسبت به اصلاح و سپس ابلاغ آن اقدام می نماید.

لذا به منظور گسترش هرچه بیشتر  امکان مشارکت مردمی در مدیریت منابع آب استان و استفاده نظرات ذینفعان و صاحبنظران،این شرکت، از مجاری ذیل آماده دریافت نظرات و پیشنهادات و انتقادات عموم مردم و ذینفعان و صاحبنظران می باشد:

1-شهروندان می‌توانند از طریق سامانه “نظرسنجی خدمات” و “نظرسنجی  آنلاین پورتال ” که تحت همین عناوین در پایگاه اطلاع رسانی شرکت قرار داده‌ شده است نظرات خود را به این شرکت ارسال نمایند.

2-شهروندان می‌توانند از طریق فروم ها و انجمن های مختلف که در پایگاه اطلاعرسانی شرکت قرار داده‌ شده است نظرات خود را به این شرکت ارسال نمایند.

3-شهروندان می توانند از طریق پست الکترونیکی سازمانی به آدرسinfo@albrw.ir نظرات خود را به این شرکت ارسال نمایند.

4-شهروندان می توانند از طریق بخش دیدگاه کاربران که در ذیل اخبار و گزارشات پایگاه اطلاع رسانی شرکت  قرار دارد نظرات خود را در موضوعات مربوطه، به این شرکت ارسال نمایند.

 

لازم به ذکر است شهروندان برای دریافت خدمات الکترونیکی شرکت سهامی آب منطقه ای البرز به صورت الکترونیکی می‌توانند به آدرس http://www.albrw.ir/ مراجعه نمایند.